Stan sie Konsultantem ubezpieczen na zycie – szkolenia, rozwoj

  • Freelance
  • cale UK
  • Posted 11 miesięcy ago

Ariella Insurance

Broker Ubezpieczeniowy

Kandydata na stanowisko agenta ubezpieczeniowego powinna charakteryzować komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów z klientami. Ponieważ wynagrodzenie agenta w dużej mierze zależy od wartości samodzielnie wygenerowanej sprzedaży, ważne są takie cechy, jak samodyscyplina i motywacja. Dodatkowo na tym stanowisku istotna jest znajomość produktów ubezpieczeniowych oraz technik sprzedaży bezpośredniej.

Zakres obowiązków

• sprzedaż ubezpieczeń indywidualnych na życie

• budowanie długoterminowyuch relacji z klientami

• realizacja planów sprzedażowych ustalonych przez firme

• rekrutacja nowych Partnerów do współpracy

• budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

• stale pozyskiwanie nowych klientow

• zawieranie umow ubezpieczenia z klientami

• dopasowanie produktow do potrzeb I oczekiwan klientow

• dojazd do klienta

Oczekujemy

• prawa jazdy kategorii B oraz wlasnego samochodu

• gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

• umiejętności budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami

• komunikatywności i wysokiej kultury osobistej

• samodyscypliny i bardzo dobrej organizacji czasu pracy

• sumienności, samodzielności w realizacji powierzonych zadań

• umiejętności szybkiego uczenia się

• wysokiej kultury osobistej, kominikatywnosci

• wiedzy z zakresu ubezpieczen

Oferujemy:

• umowę o współpracę i atrakcyjne wynagrodzenie

• profesjonalne szkolenia i wdrożenie do zawodu

• ciekawą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku pracy

• szansę na rozwój zawodowy i poszerzenie wiedzy

• wysokie prowizje od sprzedanych produktow

• pelne wsparcie oraz pomoc w uzyskaniu nowych kontaktow

• mozliwosc rozwoju oraz zwiekszenia swoich zarobkow

Prosimy o przeslanie swojego CV na office@ariellainsurance.co.uk

badz tez kontakt telefoniczny pod numerem 01245 465082

To apply for this job email your details to office@ariellainsurance.co.uk

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook